در بازار روش های زیادی برای تمیز نمودن سطوح کف وجود دارد و انتخاب بهترین روش و ابزار متناسب با سطح یک موضوع مهم و اساسی به شمار می آید. با این حال انتخاب اشتباه می تواند نه تنها کار شما را دشوار کند بلکه منجر به شکست های منظم می شود. برای خواندن بیشتر بدانید که چگونه بهترین تجهیزات تمیز کردن کف را انتخاب کنید. هنگام فکر کردن در مورد تجهیزات تمیز کردن کف، اولین گزینه ای که در ذهن می آید، دستگاه های

اسکرابر صنعتی یا کف شوی هستند که در انواع مختلف اندازه و مدل های مختلف در دسترس هستند. برای انتخاب دستگاه اسکرابر صنعتی باید به چند نکته توجه داشت و با در نظر گرفتن آن ها می توان به بهترین انتخاب دست یافت.

منبع تغذیه

اسکرابر یا کفشوی صنعتی

دستگاه اسکرابر برقی یک انتخاب خوب است، زیرا ارزان تر است و می تواند برای چند ساعت استفاده شود، زیرا بدون باتری است که ممکن است به اتمام برسد. با این حال، اگر افرادی در اطراف منطقه تمیز کردن وجود دارد و منع استفاده از وسایل کابلی باشد، زمین شوی باتری دار بهتر کار می کند.

اسکرابر با برس دیسکی

دستگاه های اسکرابر صنعتی دارای برس دیسکی بیشتر از مدل های استوانه ای متداول است. این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی برای انواع محیط ها و فضاها کاربرد دارند با انواع سطوح سازگار می باشند. اسکرابر صنعتی با برس رولی یا استوانه ای بای سطوحی مناسب است که خلل و فرج زیاد دارد. اما به طور کلی دستگاه های اسکرابر با برس استوانه ای در تقریباً همه محیط های صنعتی و تجاری به کار می رود و بهترین کارایی و نتیجه را ارائه می دهد.

اسکرابر دستی یا سرنشین دار

دستگاه زمین شوی صنعتی یا

اسکرابر صنعتی در مدل ها و اندازه های متفاوتی طراحی و تولید شده است و به دلیل تفاوت در اندازه ها نوع هدایت این دستگاه ها با هم تفاوت دارد. اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی دو گونه دستگاه کف شوی است که به بازارهای جهانی عرضه شده است. اسکرابر دستی به صورت دستی هدایت می شود یعنی کاربر پشت دستگاه می ایستد و آن را به سمت جلو هدایت می نماید. اسکرابر سرنشین دار مانند یک خودرو هدایت می شود و یک صندلی مخصوص برای جای گیری کاربر وجود دارد.

اسکرابر دستی

دستگاه کف شوی یا اسکرابر دستی برای شست و شوی سطوح کف در محیط های کوچک و متوسط کاربرد دارد و اگر در یک محیط بزرگ به دلیل وجود تجهیزات حرکت دستگاه دشوار باشد، زمین شوی دستی مورد استفاده قرار می گیرد. این رده از کفشورهای صنعتی در مدل های باتری دار  و کابلی قابل ارائه هستند.

اسکرابر سرنشین دار

دستگاه اسکرابر خودرویی دارای ابعاد و ظرفیت بیشتری نسبت به مدل های کوچک تر می باشد و از همین رو برای شست و شوی سطح زمین در محیط های بزرگ استفاده می شود. این رده از زمین شوهای صنعتی تنها با استفاده از باتری تغذیه می شوند تا از قدرت مانور دستگاه کاسته نشود و اسکرابر به راحتی بتواند در محیط حرکت کند.

طراحی فشرده از مهم ترین ویژگی های اسکرابرهای صنعتی است. دستگاه برای دور زدن به فضای کمی نیازد دارد و در واقع شعاع دور زدن کف شوی کم است. کار با دستگاه بسیار ساده بوده و کاملاً قابل فهم می باشد.

ویژگی های ایمنی - دکمه توقف اضطراری، کلید خاموش قابل جابجایی، دکمه شاخ و ساخته شده در چراغ هشدار خطر، استفاده بسیار امن تر.

تعمیر و نگهداری آسان - دسترسی آسان به باتری و باعث تعمیر و نگهداری بسیار آسان تر است

زمانی که اسکرابر صنعتی یا کفشوی صنعتی اختراع شد حدود 60 سال پیش یا به همین ترتیب تخلیه آب بسیار ساده بود. یک دست اهرم دستی در نزدیکی داشبورد دستگاه وجود داشت که کابل را کنترل کرد که سوپ توپ را در نزدیکی بالای چشمه های اسکرابر باز و بسته کرد. دریچه ی توپ، گرانش با آب همراه با مواد شیمیایی تمیز از یک مخزن که در بالای دریچه قرار گرفته بود تغذیه شد. شیر را باز کنید و آب خارج شد. شیر را بستن و آب متوقف شد. فرایند ساده برای کار و نسبتا ساده برای تعمیر و یا جایگزین اگر آن را شکست.

این سیستم مکانیکی در بسیاری از اسکرابر های تولید فعلی جایگزین شده است. در بعضی از مدل ها یک پمپ الکتریکی وجود دارد که آب را بر روی کف پمپ می کند یا برس با محلول های شیمیایی که برای خیس کردن سطح کف استفاده می شود، اسپری می شود. ماشین ها از فیلتر برای تمیز کردن آب استفاده می کنند قبل از برخورد با کف. آنها از جنس های الکتریکی استفاده می کنند که جریان آب و سیستم های اندازه گیری شیمیایی را کنترل می کنند که قبل از مخلوط کردن مواد شیمیایی تمیز با آب. این دستگاه ها از طریق یک رایانه ی کامپیوتری که روند را تنظیم می کنند کنترل می شود. این به مسائل مربوط به خدمات و مواردی که ممکن است در طول زمان اشتباه برطرف شود، افزوده می شود، اما این افزوده ها کار کارآموزی را ساده تر می کند و اسکرابر تولید و کارآمدتر می شود.

از آنجا که در حال حاضر چیزهای بیشتری برای احتمالا به اشتباه وجود دارد، این به این معنی است که نیاز به بیشتر وجود دارد   تعمیر و نگهداری و احتمال این که راه حل تمیز کردن فقط روی کف قرار نگیرد.

برای اولین بار این مناطق را بررسی کنید:

حتما مطمئن شوید که در مخزن محلول آب وجود دارد. اعتقاد دارید یا نه، من خواستار خدمت رسانی به مشتریان هستم که ادعا می کند آب هیچ وقت خارج نمی شود، در حقیقت هیچ کس ظرف مخزن محلول را پر نکرده است.

اطمینان حاصل کنید که در مخزن آب تصفیه آب هیچ مانعی وجود ندارد. من دستگاه های اسکرابر پارک شده در اتاق های پشتی ساختمان ها را با باز کردن درب های مخزن باز کردم تا تانک ها بتوانند بیرون بیایند. این یک رویکرد خوب است. در واقع من این مخازن آب تمیز را به عنوان مخزن برای تهیه سیگار، چاشنی آبنبات، پوست موز و دیگر سطل زباله های مختلف استفاده می شود. مانع از مخازن نگه دارید.

اگر اسکرابر دارای یک پمپ است و آن را چک کردن پمپاژ نمی کند تا مطمئن شود که پمپ از باتری ها قدرت می گیرد. اگر پمپ بد است احتمالا باید آن را جایگزین کنید. این نوع پمپ ها به طور کلی قابل تعمیر نیستند. 

در میان چیزهای دیگر، یک اسکرابر صنعتی یا زمین شور صنعتی می تواند زمان های سریع تر خشک شود. هنگامی که از کفپوش و سطل سنتی برای تمیز کردن کف استفاده می کنید، خشک کردن ممکن است کمی طول بکشد. با توجه به اینکه یک اسکرابر کف از آب تقریبا به اندازه یک مگس سنتی استفاده نمی کند، بارهای کف مرطوب باید خیلی کوتاه باشد. این به کاهش احتمال لغو و سقوط مشتریان کمک می کند که احتمالا منجر به پرونده های دادرسی خواهد شد.

کارایی تمیز کردن بزرگ

اسکرابر طبقه نه تنها از آب کمتری استفاده می کند، در نتیجه زمین به خشکی سریع تر می انجامد، بلکه منجر به پاکیزگی کارآمدتر از چیزی می شود که مگس و سطل سنتی می تواند ارائه دهد. این دستگاه تمیز کردن توانایی حذف خاک، گریس، و خاک است که به طور سنتی برای حذف بسیار دشوار است. به طور خاص، یک اسکرابر طبقه، جرقه خود را با اسپری آب و مواد شیمیایی بر روی زمین، خراش خاک و جوش، و ترک درخشش کامل در پی آن است.

فرآیند تمیز کردن ساده تر با اسکرابر

شما می توانید اسکرابر کف را پیدا کنید و به راحتی کار کنید زیرا شما فقط باید تنظیماتی را که می خواهید انتخاب کنید. شما می توانید آن را از پشت فشار دهید و یا آن را در سراسر منطقه مورد تمیز قرار دهید، بسته به اینکه آیا شما یک اسکرابر کف فشار یا یک سوار بر آن دارید. هر یک از این دسته ها مقدار تلاش را که اپراتور باید اعمال کند را کاهش می دهد و یک سطح بزرگتر سطح را در یک زمان کمتری تمیز می کند.

یک اسکرابر کف می تواند راه حل کامل برای کسب و کار شما باشد اگر شما تجربه زیادی از ترافیک و پیدا کردن کارکنان خود را به طور مداوم نیاز به تمیز کردن طبقه.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: اسکرابر ,دستگاه ,تمیز ,صنعتی ,استفاده ,وجود ,تمیز کردن ,اسکرابر صنعتی ,اسکرابر دستی ,وجود دارد ,برای تمیز
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها